Lajme

Ministrja Hoxha priti në takim znj. Valdete Daka

Prishtinë, 28 Korrik 2016 – Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha priti në takim Kryetaren e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve znj. Valdete Daka.më shumë

Ministrja Hoxha merr përkrahje nga Ambasadorja Daviet

Prishtinë, 27 Korrik 2016 – Ministrja e Drejtësisë, znj. Dhurata Hoxha ka pritur sot në takim Ambasadoren e Republikës së Francës, znj. Maryse Daviet. më shumë

Ministrja Hoxha e përkushtuar për të vazhduar bashkëpunimin në mes të Ministrisë së Drejtësisë dhe UNDP-së

Prishtinë, 27 Korrik 2016 – Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, priti në takim përfaqësuesin e UNDP-së për Kosovë z. Andrew Russell. më shumë

Ministrja Hoxha ofron mbështetje të plotë për kryeprokurorin Lumezi

Prishtinë, 27 Korrik 2016 – Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, priti në takim Kryeprokurorin e Shtetit, Aleksandër Lumezi dhe kryesuesin e Këshillit Prokurorial të Kosovës z. Blerim Isufajmë shumë

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të misionit të USAID-it, De la Rosa, përkrahë intensifikimin e bashkëpunimit me ministren Hoxha

Prishtinë, 26 Korrik 2016 – Ministrja e Drejtësisë, znj. Dhurata Hoxha, priti në takim delegacionin e USAID-it, të prirë nga Mike de la Rosa, ushtrues i detyrës së drejtorit të misionit. Ai me këtë rast përgëzoi ministren Hoxha për marrjen e detyrës së re dhe ofroi përkrahjen e plotë të USAID-it në përmbushjen e detyrave të Ministrisë, duke inkurajuar Ministren në realizimin e tyre dhe përballjen me sfidat në lëmin e drejtësisë.më shumë

previous

Lajmet 1-5 Nga 16

next

Arkivi i Lajmeve

  • H
  • M
  • M
  • E
  • P
  • Sh
  • D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ministria e Drejtësisë në:

KOSOVO IN UNESCO